لاگ بوک

غواصی
 
لاگ بوک مرکز غواصی مارینا ( نسخه 1 ) 

این لاگ بوک در سایز A5 بوده و دارای 32 برگ می باشد که قابلیت ثبت 63 غوص بصورت جداگانه و 1 صفحه جهت ثبت مشخصات هنرجوی غواصی می باشد . طراحی مشخصات ثبت غوص همانند لاگ بوک استاندارد PADI بهمراه یکسری موارد تکمیلی تر می باشد . جنس صفحات داخلی از نوع کاغذ تحریر و نوع چاپ آن ریسو گراف و جلد روی آن کاغد گلاسه با چاپ دیجیتال می باشد.

 

غواصی
لاگ بوک مرکز غواصی مارینا ( نسخه 2 ) 

این لاگ بوک در سایز A5 بوده و دارای 26 برگ می باشد که قابلیت ثبت 48 غوص بصورت جداگانه و 1 صفحه جهت ثبت مشخصات هنرجوی غواصی و 1 صفحه برای ثبت فعالیتهای محیط زیستی و دوره های باز آموزی و 2 صفحه یاداشت می باشد . طراحی مشخصات ثبت غوص همانند لاگ بوک نسخه 1 بوده و با اضافه شدن اطلاعات دیگر و تغییر مختصر در طراحی صفحه داخلی آن است . جنس صفحات داخلی از نوع کاغذ تحریر و نوع چاپ آن ریسو گراف و جلد روی آن کاغد گلاسه با چاپ دیجیتال می باشد.

 

غواصی

لاگ بوک مرکز غواصی مارینا ( نسخه 2.1 )

این لاگ بوک در سایز A5 بوده و دارای 30 برگ می باشد که قابلیت ثبت 56 غوص بصورت جداگانه و 1 صفحه جهت ثبت مشخصات هنرجوی غواصی و 1 صفحه برای ثبت فعالیتهای محیط زیستی و دوره های باز آموزی و 2 صفحه یاداشت می باشد . طراحی مشخصات ثبت غوص همانند لاگ بوک نسخه 2 می باشد  . جنس صفحات داخلی از نوع کاغذ تحریر و نوع چاپ آن ریسو گراف و جلد روی آن کاغد گلاسه با چاپ دیجیتال می باشد.

 

 غواصی

لاگ بوک مرکز غواصی مارینا ( نسخه 2.3 )

این لاگ بوک در سایز A5 بوده و دارای 31 برگ می باشد که قابلیت ثبت 60 غوص بصورت جداگانه و 1 صفحه جهت ثبت مشخصات هنرجوی غواصی و 1 صفحه برای ثبت فعالیتهای محیط زیستی و دوره های باز آموزی و ثبت معاینه پزشکی و 2 صفحه یاداشت می باشد . طراحی مشخصات ثبت غوص همانند لاگ بوک نسخه 2.1 بهمراه تعدادی گزینه جدید می باشد  . جنس صفحات داخلی از نوع کاغذ تحریر و نوع چاپ آن ریسو گراف و جلد روی آن کاغد گلاسه با چاپ دیجیتال می باشد.

 

 غواصی

لاگ بوک مرکز غواصی مارینا ( نسخه 2.4 و 2.5)

این لاگ بوک در سایز A5 بوده و دارای 31 برگ می باشد که قابلیت ثبت 60 غوص بصورت جداگانه را دارد همچنین 1 صفحه جهت ثبت مشخصات هنرجوی غواصی و 1 صفحه برای ثبت فعالیتهای محیط زیستی و دوره های باز آموزی و ثبت معاینه پزشکی و 2 صفحه یاداشت نیز برای آن در نظر گرفته شده است . طراحی مشخصات ثبت غوص همانند لاگ بوک نسخه 2.4 بوده ولی تعدادی گزینه جدید برای دایو های تخصصی و همچنین دوره های تکنیکال اضافه گردیده است . جنس صفحات داخلی از نوع کاغذ تحریر و نوع چاپ آن دیجیتال و جلد روی آن کاغد گلاسه ابریشمی با چاپ رنگی می باشد.

 

 لاگ بوک مرکز غواصی مارینا ( نسخه 2.6 )

این لاگ بوک در سایز A5 بوده و دارای 31 برگ می باشد که قابلیت ثبت 60 غوص بصورت جداگانه را دارد همچنین 1 صفحه جهت ثبت مشخصات هنرجوی غواصی و 1 صفحه برای ثبت فعالیتهای محیط زیستی و دوره های باز آموزی و ثبت معاینه پزشکی و 2 صفحه یاداشت نیز برای آن در نظر گرفته شده است . طراحی مشخصات ثبت غوص همانند لاگ بوک نسخه 2.5 بوده و کمی طراحی آن جدیدتر می باشد . همچنین تعدادی گزینه جدید برای دایو های تخصصی  اضافه گردیده است . جنس صفحات داخلی از نوع کاغذ تحریر و نوع چاپ آن دیجیتال و جلد روی آن کاغد گلاسه براق با چاپ رنگی می باشد.

 

.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

درباره مرکز غواصی ما در کیش

بازدید از این دنیای آبی و بیکران با غواصی و سفر به درون دریا میسر می شود. هنری که امروز توسط مرکز غواصی ما در کیش با استاندارد PADI به شما تقدیم می گردد و با یادگیری آن به اعماق دریا سفر کنید و از زیبایی و شاهکارهای آفرینش لذت ببرید.