AL GIDDINGS

غواصی

AL GIDDINGS– آل گیدینگز

در طول چهار دهه گذشته، آل گیدینگز به عنوان یکی از فیلمسازان خلاق و با استعداد در صنعت سرگرمی شناخته شده است. او نقش های متنوعی شامل کارگردان، تهیه کننده و فیلمبردار زیر آب داشته است 

استفاده از تکنولوژی های بی نظیر ، دوربین های جدید و نو آور ، روشنایی و سیستم های نوری متفاوت ، تولید فیلم در تمام فرمت های ویدئویی در همه کارهای او مشهود بود.

او همیشه فراتر از دیگران بود و در برنامه های خود از غواصی فنی ، دستگاه های مدار بسته ، وسایل ابداعی و دانش های جدید استفاده می کرد .  

او غواصی را با فیلمبرداری ترکیب کرده بود و برای خود یک تکنولوژی جدید تولید کرده بود با نام تکنولوژی گیدینگز

گیدینگز به خاطر کارگردانی و فیلم برداری زیر آب خود در بسیاری از فیلم ها شناخته شده است مانند فیلم های کلاسیک جیمز باند ، همچنین گیدینگز به عنوان مدیر تولید و عکاس زیر آب برای جیمز کامرون در سال 1997 در فیلم تایتانیک برنده جایزه اسکار شد.

کارها و فیلم های او باعث جلب توجه ملی و جهانی به او شد و پروژ های زیادی به او پیشنهاد می گردید . او فعالیت در تلویزیون را نیز شروع کرد و چند برنامه مشترک تولید کرد .از برترین اثار تولید شده توسط وی می توان به فیلم عمیق ، مستند گالاپاگوس ، فراتر از داروین ، نهنگ آبی ، بزرگترین موجودات روی زمین ، تواریخ کوسه ها ، اسرار دریا ، نفوذ به زیردریایی ژاپنی I-169 ، آبهای قطب شمال ، دریای دور ، آتشفشان های دریایی ، که جوایز بین المللی بسیاری دریافت کرد

آل گدینگز به عنوان هالیوود زیر آب شناخته می شود

آل گیدینگز در سال 2000 در گذشت