زمانی که شما غواصی را شروع می کنید دچار تحولاتی می شوید، همچنین کسانی که غواصی می کنند همیشه نشانه های دارند  در زندگی روزمره با کسانی روبرو می شوید که تا به حال غواصی نکرده اند و یا غواص نما هستند . این افراد گفتارهای غیر واقعی زیادی دارند  موارد اختلافی زیادی بین شما که ورزش غواصی انجام می‌دهید با دوستانی که انجام نمی‌دهند وجود دارد 
Continue reading
ویژگی های مورد نیاز برای کار کردن به عنوان یک دایومستر چیست ؟ کار کردن به عنوان دایومستر گروه غواصی چیزی غیر از دانش ، آموزش ، مهارت و تمرین است. این موارد داشتن ویژگی های مناسب برای دادن هر تجربه غواصی به هر غواص در هر زمان است.
Continue reading
انتخاب رنگ سال، برای بسیاری از شرکت‌های معروف رنگ به یک سنت هیجان انگیز تبدیل شده است. هنگامی که یک رنگ به عنوان رنگ سال معرفی می‌شود، طیف گسترده‌ای از طراحی تا بازاریابی برند‌ها را تحت تاثیر قرار می‌دهد. فروشنده‌های زیادی برای ارائه محصولاتشان و خرید جنس برای فروشگاه‌های خود منتظر اعلام رنگ سال ۲۰۲۰ یا سال ۱۳۹۹ شمسی هستند.
Continue reading
دهکده عروس، که در حاشیه صخره‌های مرجانیِ دیدنی و بقایای یک کشتی به‌گل‌نشسته قرار داشت، به‌نظر رؤیای هر فردی بود که شیفته غواصی‌ کردن است. بنابراین، بروشور‌های تبلیغاتیِ این مرکز تفریحی در هزاران نسخه منتشر و در تمام آژانس‌های مسافرتی خبرۀ اروپایی توزیع شد. رزرو‌ها در دفاتر ژنو و خارطوم انجام می‌شد و طی مدتی که این تفریحگاه برقرار بود، صد‌ها مهمان برای گذراندن تعطیلات به آنجا رفتند.
Continue reading
دنیای گذشته و باستانی پر از رمز و راز و اشکال عجیب است. اگر به شهرهای گمشده جهان مانند: پومپئی، تروی، هاتوسا، سیوداد پردیدا، اسکارا برا، بابل و بسیاری دیگر توجه کنید، خواهید دید یک موضوع در تمام آن ها مشترک است. این شهرهای باستانی بر روی زمین و در میان تپه ها و دشت ها پیدا شده اند.
Continue reading
 کدام کامپیوتر غواصی را باید بخریم ؟  بهترین کامپیوتر غواصی کدام است ؟  قیمت کامپیوتر غواصی چند است ؟ این سوالاتی است که به طور پیوسته توسط غواصان پرسیده می شود متخصصان این زمینه مانند فروشندگان لوازم غواصی ، مراکز غواصی و مربیان غواصی راهنمایی لازم را به شما برای خرید کامپیوتر غواصی ارائه می کنند اما من چند نکته مفید جهت راهنمایی برای خرید کامپیوتر غواصی برای شما مطرح می کنم
Continue reading
هر زمان در صفحات مجازی به جستجوی متن با عنوان " شغل غواصی " می پردازیم به مطالب فراوان و جذابی در سایت های گوناگون غواصی و غیر غواصی برخورد می کنیم مانند : شرایط مهاجرت به استرالیا برای غواصان - هزینه مهاجرت به استرالیا برای غواصان - امتیاز مهاجرت به استرالیا برای غواصی-مهاجرت به استرالیا از طریق کار غواصی - مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص غواصی - غواصی از مشاغل مورد نیاز استرالیا- کار غواصی با حقوق بالا در استرالیا
Continue reading
آیا در محدوده آموزش غواصی خود عمل می کنید ؟  شایع ترین مشکل در حوادث غواصی چیست ؟  مسئولیت شخصی هر غواص چیست ؟ هرگز آموزش و یادگیری برای تقویت توانایی ها و مهارت های غواصی خود را متوقف نکنید. همیشه یادگیری بیشتر برای چگونگی غواصی در محیط های جدید، چگونگی اصلاح مهارت های خود و حتی نحوه استفاده از انواع تجهیزات غواصی جدید وجود دارد. مهم نیست که ماجراها و مشکلات در هنگام غواصی برای شما پیش آید ، مطمئن شوید که شما به آموزش غواصی مناسب مجهز هستید.یاد آوری میکنم به شما:
Continue reading
شاید تعجب آور نباشد که شایع ترین علت صدمات در میان غواصان مربوط به مسائل مربوط به شناوری باشد . باروتروما ،صعود های غیرقابل کنترل، آسیب دیدگی براثر زندگی دریایی نمونه ای از این موارد است که با تمرین و توجه بیشتر به جزئیات می توان از این موارد جلوگیری کرد.
Continue reading
یکی از مهمترین مراحل قبل از انجام یک غواصی ، برنامه ریزی غواصی است. در مورد هر سایت غواصی که قصد غواصی در آن را دارید ، باید برنامه ریزی کافی برای آن داشته باشید. خیلی اوقات غواصان برنامه ریزی کافی برای انجام یک غواصی ندارند که در اینجا موارد برای کمک به شما اعلام می گردد
Continue reading

شبکه های اجتماعی ما

پلتفرم  مختلف شبکه های اجتماعی مرکز غواصی مارینا بستری هستند برای ارتباط شما با دنیای مدرن

50 instagram Twitter telegram 

linkdin  tumbler aparat youtub