وبلاگ غواصی

3 minutes reading time (622 words)
ویژه 

اهدای مدال شجاعت از سوی PADI

اهدای مدال شجاعت از سوی PADI

در اوایل سال جاری میلادی 12 پسر بچه به همراه مربی فوتبال خود در غاری در تایلند به علت آب گرفتگی گیر کردند . عملیات نجات این افراد با استفاده از غواصان حرفه ای انجام شد . از سوی PADI مدال شجاعتی به ریک استنتون ، جان ولانهن ، دکتر ریچارد هریس ، جیسون مالینسون و کریس جول به علت شجاعت ، قدرت و عزت مقام در طول یک عملیات امداد و نجات اعطا می شود . PADI با ایجاد این مدال و به رسمیت شناختن آن یکی از بزرگترین لحظات غواصی در طول تاریخ را نشان خواهد داد . این مدال ها در نمایشگاه DEMA در لاس وگاس نوادا واقع در ایالات متحده آمریکا در 13 نوامبر در معرض بازدید خواهد بود .

در ماه ژوئن و ژوئیه 2018، جهان بهترین غواصان غار را تماشا کرد آنها به تایلند رفته و به تیم های امداد و نجات ملحق شدند تا به مدت 18 روز به کمک 1000 مرد و زن دیگر به یک عملیات نجات بین المللی کمک کنند .

دکتر ریچاردسون رئیس و مدیر عامل شرکت PADI Worldwide می گوید: " این نمونه شگفت انگیزی از بشریت بود که در بهترین حالت قرار داشت و بر یک هدف متمرکز بود . این عملیات نجات بسیار پیچیده و باور نکردنی بود ، همه کسانی که در این تلاش دخیل بودند با مشکلات و خطرات بزرگی و همچنین مواجه با مرگ روبرو بودند ، از طرف کل خانواده PADIما افتخار می کنیم که این قهرمانان را بشناسیم و از زحمات آنان قدرانی کنیم آنها بهترین دستاورد غواصی را به مردم دنیا نشان دادند. "

ریک استنتون و جان ولانهن نیروی محرکه در عملیات نجات غارهای تایلند بودند. اولین کسانی که بچه ها را پیدا کردند و به کمک جیسون مالینسون و کریس جول عملیات نجات را هدایت کردند ، ریک استنتون و جان ولانهن دو نفر از بهترین غواصان غارهای بریتانیا هستند که بیش از 35 سال تجربه غواصی و عملیات نجات در غار را دارند آنها چندین عملیات نجات بزرگ در گذشته انجام داده اند

دکتر ریچارد هریس نقش مهمی در عملیات نجات ایفا کرد، وی برای خروج امن و راحت پسر بچه ها در شرایط بسیار پیچیده بسیار تلاش کرد . او در زمینه بیهوشی و بازیابی هوا در آدلاید استرالیای جنوبی کار می کند. دکتر ریچارد هریس دارای تخصص در غواصی غار، طبیعت حیوانات و بهداشت در مناطق دور افتاده است.

جیسون مالینسون و کریس جول بخشی جدایی ناپذیر از مأموریت بودند، آنها به بچه ها غذا می رساندند و به همراه ریک استنتون و جان ولانهن انتقال بچه ها را بر عهده داشتند .جیسون مالینسون غواص غار است و 30 سال تجربه در این زمینه دارد . از دستاوردهای او ثبت گزارشات بسیاری از فاصله و عمق غارهای سراسر جهان است او در عملیات نجات بسیاری شرکت کرده است و عضو تیم نجات بین المللی انگلیس است همچنین کریس جول بیش از 12 سال تجربه فرماندهی عملیات غواصی در غارها را در انگلستان دارد.

دکتر ریچاردسون رئیس و مدیر عامل شرکت PADI Worldwide گفت: "ماموریت جسورانه آنها فرصتی عالی برای نشان دادن به مردم جهان به آنچه که جامعه غواصی است بود و همچنین چه چیزی با آموزش های مناسب، اعتماد، شجاعت، اشتیاق و استقامت به دست می آید."

سرمایه گذاران صنعت و اعضای خانواده PADI از این غواصان قهرمان تشکر می کنند و روز سه شنبه 13 نوامبر 2018 از ساعت 6 تا 8 بعد از ظهر در هتل Westgate لاس وگاس، به افتخار این مردان برنامه دارند

همچنین ریک استنتون و جیسون مالینسون در نمایشگاه DEMA در پانل PADI (پلتفرم 1524) روز چهارشنبه 14 نوامبر از ساعت 5 تا 6 بعد از ظهر حظور دارند و می توانید آنها را ملاقات کنید تا برای این قهرمانان جشن بگیریم و از شجاعت و وفاداری آنها سپاسگزاری کنیم

زندان زیر آبی استونی
درباره پدی

شبکه های اجتماعی ما

بدون شک شبکه های اجتماعی بخشی از زندگی روزمره‌ی ما شده اند! و بسیاری از ما با این شبکه ها در ارتباط هستیم!

پلتفرم  مختلف شبکه های اجتماعی مرکز غواصی مارینا بستری هستند برای ارتباط شما با دنیای مدرن

50 instagram Twitter telegram 

linkdin  tumbler aparat youtub