IranMarina

حفاظت در برابر کوسه ها هنگام غواصی

ارسال شده توسط در روز در دسته وبلاگ

در هنگام غواصی برخی از نگرانی ها وجود دارد که یکی از آنها حفاظت فرد غواص در مواجه با کوسه ها است

یک دستگاه شگفت انگیز به نام Shark Shield برای ایجاد یک محیط الکتریکی سه بعدی در اطراف فرد درون آب طراحی شده است. این دستگاه از خود پالس های الکتریکی ارسال می کند که به طور چشمگیری باعث تداخل در گیرنده های الکتریکی واقع در بینی کوسه می شود .

این دستگاه برای بیش از 20 سال است که تست شده است. گفته می شود که این دستگاه تنها دستگاه علمی ثابت شده برای جلوگیری از نزدیک شدن کوسه ها بدون هرگونه آسیب رساندن به آنها است و همچنین این دستگاه هیچ گونه تاثیر منفی بر زندگی دیگر آبزیان ندارد .

این دستگاه ها برای افراد ماجراجو طراحی شده است و به عنوان یک عامل بازدارنده موثر برای حفاظت در هنگام مواجه شدن با کوسه با عملکرد مثبت 9 از 10 استفاده می شود 

اگر چه اکثر کاربران این دستگاه اعلام داشته اند که کوسه ها به طور معمول مشکل ساز نیستند و خطری ندارند ولی همراه داشتن این دستگاه موجب آرامش خاطر در هنگام فعالیت غواصی خواهد شد .

این دستگاه می تواند محافظ خوبی برای غواصان، موج سواران، شناگران و همچنین کایاک سواران باشد 

امتياز دهيد:

درباره ما

بازدید از این دنیای آبی و بیکران با غواصی و سفر به درون دریا میسر می شود. هنری که امروز توسط مرکز ما به شما تقدیم می گردد و با یادگیری آن به اعماق دریا سفر کنید و از زیبایی و شاهکارهای آفرینش لذت ببرید.