دوره های مبتدی غواصی

 غواصیغواص اسکوبا

اسکوبا دایور Scuba Diver

این دوره زیر مجموعه ای از دوره غواصی در آب های آزاد یاهمان Open Water  است . اگر شما زمان بسیار محدودی دارید و می خواهید غواصی راتجربه کنید و گواهینامه دریافت کنید این دوره برای شما مناسب است.

در این دوره برخی ازمهارت های تئوری و عملی غواصی را فرا گرفته و در پایان شما مجاز خواهید بود تجهیزات غواصی برای خودبخرید و یا آن را اجاره کنید و به همراه یک دایومستر تا عمق 12 متری غواصی می کنید.

سن مورد نیاز برای دورهJunior Scuba Diver  حداقل 10 سال و برای Scuba Diver حداقل 15 سال است و پیش نیازی برای دوره های غواصی ندارید  

 

 

غواصی

غواصی در آبهای آزاد

اپن واتر دایور Open Water Diver

نخستین دوره آموزشی و پیش‌نیاز ورود به دنیای زیبای زیرآب و غواصی در اعماق دریاهاست . این دوره شامل آموزش‌های تئوری، فیلم‌های آموزشی و بخش‌های عملی است که شامل پنج مرحله آموزش استخری و سپس چهار مرحله ارزیابی نهائی در آب‌های آزاد می‌گردد.

مدت آموزش این دوره سه روز بوده و پس از موفقیت در آزمون نهائی این دوره شما مفتخر به دریافت گواهینامه خواهید گردید که می‌توانید تا عمق هجده متری به همراه غواصان دیگر غواصی نموده و از دنیای زیرآب لذت ببرید.

سن مورد نیاز برای دورهJunior Open water   حداقل 10 سال و برای Open Water حداقل 15 سال است و پیش نیازی برای دوره های غواصی ندارید  

 

.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

درباره ما

بازدید از این دنیای آبی و بیکران با غواصی و سفر به درون دریا میسر می شود. هنری که امروز توسط مرکز ما به شما تقدیم می گردد و با یادگیری آن به اعماق دریا سفر کنید و از زیبایی و شاهکارهای آفرینش لذت ببرید.