دوره های غواصی تکنیکال

غواصی

غواصیدوره تکنیکال مخلوط کننده گاز

 TEC GAS BLENDER

نایتروکس ، ترایمیکس ، هلیوکس از مخلوط های تنفسی مورد نیاز برای غواصی است و تعداد غواصانی که از این مخلوط ها استفاده می کنند رو به افزایش است لذا برای تهیه این مخلوط های تنفسی نیاز به یک فرد واجد شرایط و دارای صلاحیت می باشد که بتواند این ترکیبات تنفسی را به صورت صحیح و مطمئن تهیه نماید .

همچنین قبل از استفاده از مخلوط گازی نیاز به پاک سازی و شستشوی سیلندر ها و تجهیزات برای سازگاری با اکسیژن بالا می باشد که بدین منظور یک سرویس کار ماهر و مجاز مورد نیاز است . 

در دوره تکنیکال مخلوط کننده گاز شما با روش های سرویس سیلندر و ترکیب گازها و پر کردن سیلندر به صورت تئوری و عملی آشنا خواهید شد . 

 

 

دوره تکنیکال غواصی سایدمونت

 TEC Sidemount

دوره های تکنیکال سایدمونت در حال گسترش و رایج شدن برای غواصان تکنیکال است . مطمئنا برای مسافرت بسیار مناسب است به خصوص در مناطقی که به راحتی در دسترس ما نیستند . در این دوره شما با مزایای غواصی سایدمونت تکنیکال آشنا می شود و مفاهیم پیشرفته تری از غواصی سایدمانت تکنیکال  را فرا خواهید گرفت و همچنین روش های برنامه ریزی برای این نوع غواصی و گازهای مورد تنفس و تجهیزات غواصی سایدمونت  تکنیکال برای شما آموزش داده می شود .

 

 

 

.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

شبکه های اجتماعی ما

بدون شک شبکه های اجتماعی بخشی از زندگی روزمره‌ی ما شده اند! و بسیاری از ما با این شبکه ها در ارتباط هستیم!

پلتفرم  مختلف شبکه های اجتماعی مرکز غواصی مارینا بستری هستند برای ارتباط شما با دنیای مدرن

50 instagram Twitter telegram 

linkdin  tumbler aparat youtub