دوره های تکنیکال غواصی

غواصی

غواصیدوره تکنیکال مخلوط کننده گاز

 TEC GAS BLENDER

نایتروکس ، ترایمیکس ، هلیوکس از مخلوط های تنفسی مورد نیاز برای غواصی است و تعداد غواصانی که از این مخلوط ها استفاده می کنند رو به افزایش است لذا برای تهیه این مخلوط های تنفسی نیاز به یک فرد واجد شرایط و دارای صلاحیت می باشد که بتواند این ترکیبات تنفسی را به صورت صحیح و مطمئن تهیه نماید .

همچنین قبل از استفاده از مخلوط گازی نیاز به پاک سازی و شستشوی سیلندر ها و تجهیزات برای سازگاری با اکسیژن بالا می باشد که بدین منظور یک سرویس کار ماهر و مجاز مورد نیاز است . 

در این دوره شما با روش های سرویس سیلندر و ترکیب گازها و پر کردن سیلندر به صورت تئوری و عملی آشنا خواهید شد . 

 

 

دوره تکنیکال سایدموت

 TEC Sidemount

دوره های سایدمونت در حال گسترش و رایج شدن برای غواصان فنی است . مطمئنا برای مسافرت بسیار مناسب است به خصوص در مناطقی که به راحتی در دسترس ما نیستند . در این دوره شما با مزایای غواصی سایدمونت تکنیکال آشنا می شود و مفاهیم پیشرفته تری از غواصی سایدمانت را فرا خواهید گرفت و همچنین روش های برنامه ریزی برای این نوع غواصی و گازهای مورد تنفس و تجهیزات غواصی سایدمونت برای شما آموزش داده می شود .

 

 

 

.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

درباره مرکز غواصی ما در کیش

بازدید از این دنیای آبی و بیکران با غواصی و سفر به درون دریا میسر می شود. هنری که امروز توسط مرکز غواصی ما در کیش با استاندارد PADI به شما تقدیم می گردد و با یادگیری آن به اعماق دریا سفر کنید و از زیبایی و شاهکارهای آفرینش لذت ببرید.