AL GIDDINGS

غواصی

AL GIDDINGS– آل گیدینگز

در طول چهار دهه گذشته، آل گیدینگز به عنوان یکی از فیلمسازان خلاق و با استعداد در صنعت سرگرمی شناخته شده است. او نقش های متنوعی شامل کارگردان، تهیه کننده و فیلمبردار زیر آب داشته است 

استفاده از تکنولوژی های بی نظیر ، دوربین های جدید و نو آور ، روشنایی و سیستم های نوری متفاوت ، تولید فیلم در تمام فرمت های ویدئویی در همه کارهای او مشهود بود.

او همیشه فراتر از دیگران بود و در برنامه های خود از غواصی فنی ، دستگاه های مدار بسته ، وسایل ابداعی و دانش های جدید استفاده می کرد .  

او غواصی را با فیلمبرداری ترکیب کرده بود و برای خود یک تکنولوژی جدید تولید کرده بود با نام تکنولوژی گیدینگز

گیدینگز به خاطر کارگردانی و فیلم برداری زیر آب خود در بسیاری از فیلم ها شناخته شده است مانند فیلم های کلاسیک جیمز باند ، همچنین گیدینگز به عنوان مدیر تولید و عکاس زیر آب برای جیمز کامرون در سال 1997 در فیلم تایتانیک برنده جایزه اسکار شد.

کارها و فیلم های او باعث جلب توجه ملی و جهانی به او شد و پروژ های زیادی به او پیشنهاد می گردید . او فعالیت در تلویزیون را نیز شروع کرد و چند برنامه مشترک تولید کرد .از برترین اثار تولید شده توسط وی می توان به فیلم عمیق ، مستند گالاپاگوس ، فراتر از داروین ، نهنگ آبی ، بزرگترین موجودات روی زمین ، تواریخ کوسه ها ، اسرار دریا ، نفوذ به زیردریایی ژاپنی I-169 ، آبهای قطب شمال ، دریای دور ، آتشفشان های دریایی ، که جوایز بین المللی بسیاری دریافت کرد

آل گدینگز به عنوان هالیوود زیر آب شناخته می شود

آل گیدینگز در سال 2000 در گذشت 

شبکه های اجتماعی ما

پلتفرم  مختلف شبکه های اجتماعی مرکز غواصی مارینا بستری هستند برای ارتباط شما با دنیای مدرن

50 instagram Twitter telegram 

linkdin  tumbler aparat youtub