Ron and Valerie Taylor

Ron and Valerie Taylor -   رون و والری تیلور  

آن‌ها در سیدنی استرالیا متولدشده‌اند و در سال 1950 هردو قهرمان عکاسی در استرالیا و ران قهرمان عکاسی در جهان برای موضوع حفاظت از محیط‌زیست دریا و جلوگیری از شکار شدند .

ران بیشتر در ساخت محفظه برای دوربین‌های تصویربرداری  خود متمرکز بود و برای عکاسی خبری در سال 1962 موفق به کسب جایزه دانشنامه بریتانیکا  با ساخت کلیپ خبری "بازی با کوسه" شد .

در سال 1966 ران افتخارات بالا را  در جشنواره بین‌المللی فیلم زیرآب در سانتا مونیکا ، انجمن زیرآب آمریکا و جایزه NOGI در بخش آموزش‌وپرورش و همچنین ورزش را دریافت کرد. والری هم موفق به کسب جایزه NOGI در بخش هنر شد . 

 آن‌ها چندین کتاب نوشته‌اند و فیلم‌های مستند بسیاری تولید کرده‌اند . ران اولین کسی است که از زندگی طبیعی یک کوسه سفید بزرگ فیلم گرفته است .

در سال 1967 ران پیشنهاد ساخت و پوشیدن لباس فلزی که از حلقه‌های فلزی به‌هم‌بافته شده درست‌شده بود را برای محافظت از حملات کوسه به غواصان را اعلام کرد. در سال 1979 فیلم‌برداری و آزمودن این لباس به‌صورت طبیعی در یک محیط دریایی وحشی توسط خود او آغاز شد و به یک موضوع ملی و جهانی تبدیل شد . وی همچنین یک مستند از حمله کوسه به انسان تهیه کرد .

والری مشاور وزیر شیلات استرالیا در بخش حفاظت دریایی است و کمک‌های مفید و بسیار مؤثری در حفاظت از مناطق آبی برداشته است .

.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

شبکه های اجتماعی ما

بدون شک شبکه های اجتماعی بخشی از زندگی روزمره‌ی ما شده اند! و بسیاری از ما با این شبکه ها در ارتباط هستیم!

پلتفرم  مختلف شبکه های اجتماعی مرکز غواصی مارینا بستری هستند برای ارتباط شما با دنیای مدرن

50 instagram Twitter telegram 

linkdin  tumbler aparat youtub