Sylvia Earl

Sylvia Earl -  سیلویا ارل 

در 30 اوت 1935 در نیوجرسی آمریکا متولدشده است وی زیست شناس دریایی، محقق ، نویسنده و مدرس دانشگاه است او دارای مدرک کارشناسی علوم از دانشگاه ایالتی فلوریدا و کارشناسی ارشد علوم و دکترای فیزیولوژی از دانشگاه دوک است وی محقق در دانشگاه هاروارد و دانشیار تحقیقات در دانشگاه کالیفرنیا و دانشگاه برکلی بود.

دکتر ارل در طول زندگی خود یک رهبر و پیشگام درزمینه خود بوده است و باعث شده است که بیش از 50 اکسپدیشن در سراسر جهان برگزار شود و  بیش از 6000 ساعت در زیرآب به تحقیقات پرداخته است .او در اولین گروه زنان aquanauts های در طول پروژه Tektite در سال 1970 حضور داشت و دارای سابقه غواصی عمیق انفرادی با استفاده از JIM Suit  تا عمق 381 متری را دارد.

در سال 1990 او دانشمند ارشد از NOAA (سازمان ملی اقیانوسی و جوی) شد و تا سال 1992 در آنجا مشغول به خدمت بوده است. وی موسسه اکتشاف و تحقیقات اقیانوس عمیق (DOER) را برای پیشبرد بیشتر بر عملیات دریایی تأسیس کرد که جهت پشتیبانی و مشاوره در سیستم‌های زیردریا انسانی و رباتیک است . وی به مدت 5 سال در پناهگاه ملی دریایی آمریکا رهبری گروه‌های تحقیقاتی را بر عهده داشت.

او نویسنده بیش از 100 نشریه در مورد علوم و فنون دریایی و 1995 عدد کتاب الکترونیکی در خصوص دریا است . وی در برنامه‌های علمی تلویزیونی متعدد در بیش از 60 کشور شرکت کرده است .دکتر ارل در برنامه‌های مختلف ، کمیته‌های مربوط به تحقیقات دریایی ، برنامه‌های سیاست و حفاظت از دریا از سازمان‌های زیادی در سراسر جهان جایزه دریافت کرده است.

شبکه های اجتماعی ما

پلتفرم  مختلف شبکه های اجتماعی مرکز غواصی مارینا بستری هستند برای ارتباط شما با دنیای مدرن

50 instagram Twitter telegram 

linkdin  tumbler aparat youtub