گواهینامه بین المللی غواصی و یا مدرک غواصی PADI

گواهینامه بین المللی غواصی پدی PADIچیست ؟ نحوه دریافت مدرک غواصی بین المللی

هنرجویان و متقاضیان عزیز برای دریافت گواهینامه بین المللی غواصی پدی PADI می‌بایست در دوره غواصی ثبت نام نموده و پس از گذراندن آموزش های لازم ( کلاس های تئوری و عملی ) و انجام کلیه مهارت های مورد نیاز موفق به اخذ گواهینامه بین المللی غواصی از سوی انجمن مربیان حرفه ای غواصی خواهند شد.

 

گواهینامه غواصی که یک مدرک غواصی معتبر است که سطح آموزش های فرا گرفته توسط شما را در غواصی تعیین می کند . برای انجام غواصی و شرکت در برنامه های مختلف غواصی در سراسر دنیا شما باید یک مدرک بین المللی غواصی معتبر و شناخته شده ارائه کنید . 

 

نمونه گواهینامه بین المللی غواصی پدی PADI بصورت فیزیکی

گواهینامه غواصی یا مدرک غواصی

 

از تاریخ 15 آوریل 2020، همه غواصان و اعضای جدید PADI گواهینامه های جدید خود را ظرف 24 ساعت از طریق کارت گواهی الکترونیکی " PADI eCard " دریافت می‌کنند. کارت الکترونیکی PADI فرآیندی سریع‌تر و راحت‌تر را فراهم می‌کند و از تأخیرهای احتمالی پستی جلوگیری می‌کند. PADI eCard همچنین با کاهش استفاده از پلاستیک به محافظت و حفظ سیاره اقیانوسی ما کمک می کند.

 

نوع کارت گواهینامه ای که غواصان و اعضای پدی به طور پیش فرض دریافت می کنند ( کارت فیزیکی یا کارت الکترونیکی ) بر اساس منطقه متفاوت است. این در مورد تمام گواهینامه های جدید صدق می کند

 

غواصان می توانند علاوه بر کارت الکترونیکی با پرداخت هزینه اضافی از طریق کارت جایگزین آنلاین، یک کارت گواهی فیزیکی نیز خریداری کنند.

 

گواهینامه غواصی یا مدرک غواصی

 

گواهینامه غواصی یا مدرک غواصی